Dostawa

Dostawa

W trakcie składania zamówienia można wybrać następujące opcje dostawy:

  • Kurier Inpost
  • Przesyłka kurierska - kurier DPD
  • Paczkomaty
  • Odbiór osobisty w naszej siedzibie - skontaktujemy się w celu ustalenia daty odbioru zamówionych produktów. Opłaty za zamówienie można dokonać przy odbiorze.
  • Poczta Polska przesyłka ekonomiczna
  • Poczta Polska (priorytet) przesyłka priorytetowa

Dostawę realizujemy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku wysyłki za granicę prosimy o wcześniejszy kontakt na adres: magda.kolor@gmail.com w celu ustalenia szczegółów.

Kupując produkty za minimum 200 zł wysyłka na terenie Polski jest bezpłatna.

Na terenie lewobrzeżnego Szczecina oferujemy bezpłatną dostawę w środy - przy dokonywaniu zakupu należy wówczas wybrać opcję dostawy "Odbiór osobisty". Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów dostawy.

Dokładamy wszelkich starań aby wysłać zamówienie w terminie 1-3 dni roboczych od dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia, z zastrzeżeniem że w przypadku płatności przelewem bankowym lub kartą płatniczą, termin ten liczony jest od dnia otrzymania na rachunek bankowy Sklepu pełnej wpłaty z tytułu ceny zamówionego produktu oraz kosztów jego dostawy.

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy, która jest realizowana przez zewnętrzną firmę świadczącą usługi pocztowe lub kurierskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl