O PRACOWNI

SZKŁO

Moja fascynacja malowaniem na szkle zaczęła się w momencie, gdy zobaczyłam jak wspaniale szklany obraz umieszczony w oknie wypełnia pokój kolorami i radością. Uwielbiam tworzyć szklane obrazy z motywami roślinnymi, dlatego często powracam do róż, maków, słoneczników, irysów i bratków. Maluję także ptaki, motyle, anioły, a nawet elementy architektury. Zarówno wymiary, jak i kształty malowanych, szklanych zawieszek są dowolne, od małych kilkucentymetrowych szkiełek, po duże obrazy.  
 
Tworzę również witraże z różnobarwnego szkła witrażowego oraz różnorodnego szkła ornamentowego. Poszczególne elementy wycinam, szlifuję i łączę techniką tiffany nadając im dowolne kształty - anioły, rośliny, czy zwierzęta. Witraże mogą być różnej wielkości i kształtu. Takie witrażowe zawieszki doskonale nadają się do ekspozycji w oknie lub na ścianie. Mogą być doskonałym prezentem!

 

Wśród moich prac znajdziecie również szklane dekoracje wykonane techniką fusingu

 

JEDWAB i WEŁNA

Inny materiał, który jest dla mnie wyzwaniem to jedwab (szyfon, szantung, organza, satyna)  i filcowana wełna (merynos australijski). Te materiały pozwalają tworzyć piękne kreacje na każdą okazję. Moje wyroby Madeleine są wyjątkowe w kolorze i formie. Można je nosić o każdej porze roku i w różnych okolicznościach. Niewątpliwie sprawią radość Tobie i Twoim bliskim. Trzeba pamiętać, że wyroby z jedwabiu i wełny należy prać ręcznie (przez wygniatanie), odciskać w ręczniku frote, suszyć w temperaturze pokojowej, można je też prasować.

 

Zapraszam do sprawdzania mojego profilu:
facebook.com/KolorMagda

 

Masz pytania? Napisz do mnie:

magda.kolor@gmail.com

szklane dekoracje

biżuteria
szale z wełny i jedwabiu

Pracownia Magda Kolor

Szczecin

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY DO SALONU

Created with Webwave CMS

W naszej pracowni powstaje rękodzieło ze szkła, jedwabiu i wełny. Malujemy kolorowe obrazy na szkle, tworzymy szklane dekoracje oraz witraże z różnobarwnego szkła witrażowego i ornamentowego. Tworzymy także szale z jedwabiu i wełny.

Pracownia Magda Kolor